Alemin Kıralı’nın Oben’i Birsu Demir’in paylaşım isyanı

Yeni eklenen Alemin Kıralı’nın Oben’i Birsu Demir’in paylaşım isyanı son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Önce Kahramanmaraş ardından Hatay’da meydana gelen depremler Türkiye’yi adeta yıktı.

Depremzedeler için yardım çalışmaları sürerken ünlüler arasında da ‘normalleşme’ tartışmaları başladı. Bazı ünlüler yardım için seferber olmuşken bazılarının yemeklerini, tatillerini ve günlük rutinlerini paylaşması gerilim çıkardı.

Alemin Kıralı’nın Oben’i olarak tanınan Birsu Demir de bu konuda sessiz kalmadı ve instagram hesabından şu yazıyı paylaştı:

“Çok ilginç”

“Kimseye saldırmak istemiyorum ama bir günde çoluğunuzu çocuğunuzu, yediğinizi içtiğinizi, gittiğiniz tatili görmesek olur be. Evet, ben de hayatıma devam ediyorum. Ama her gün acı içinde molozun altında kalmış, donarak ölmüş, günlerce yardım beklemiş, ailesinin çocuğunun cenazesine ulaşamamış, enkazın altından sevdiğinin parçalarını toplayan insanları gördükten sonra nasıl story koymaya devam edebiliyorsunuz, çok ilginç ya…

“Yazık be”

Hala orada dün mucizevi şekilde canlı insan çıktı. Şu günlerde sosyal medya evsiz, yurtsuz zor durumda olan insanlar için kullanılacakken senin keyif yapan hallerini görmek istemiyorum. Bir de siz benim eşim dostumsunuz. Yazık be. Hepiniz adına insanlığımdan utanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir