Alişan “Millet İttifakı kazanırsa, Türk vatandaşlığından beni çıkarın” dediği savına ateş püskürdü

Seçime sayılı günler kala toplumsal medyada ünlü isimler hakkında ortaya atılan tezler gündeme damga vuruyor. Bu tezlerden nasibini alan son isimlerden biri de Alişan.

İDDİA ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Bir kullanıcı Alişan’ın “Millet İttifakı iktidara gelirse, beni Türk vatandaşlığından çıkarın” dediği argümanını ortaya attı. Sav birçok hesap tarafından paylaşıldı.

ALİŞAN PAYLAŞIMA SERT ÇIKTI

Alişan, hakkında çıkan temelsiz tezler karşısında kelam konusu paylaşımı alıntılayarak açıklama yaptı. Ünlü müzikçi kendisinin söylediği argüman edilen kelamlar karşısında sakinliğini koruyamadı.

“KİME DEMİŞİM BUNU?”

Paylaşımı yapanlara sert çıkan Alişan, ağır sözlerle duruma reaksiyon gösterdi. Ünlü isim; “Gerçekten ş.., a.., haysiyetsizsiniz… Her seçimde bunu yapmaktan bıkmadınız.. Kime demişim bunu?? Benim bir tane vatanım var ve vadem dolduğunda vatanımda öleceğim.. Benim Sn. Cumhurbaşkanına olan sevgimi ve hürmetimi herkes bilir.. Bunu da söyleyeyim.” dedi.

ÜNLÜ MÜZİKÇİDEN AĞIR SÖZLER

Daha sonra iddiayı yaydığını argüman ettiği hesabı ifşa eden Alişan, suratını alamayıp hesap hakkında ağzını bozdu. Ünlü müzikçi “P.., benim vatanım muhakkak, oğlum senin vatanın neresi ş….” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir