Anadolu Efes – Bursaspor maçının salonu değişti

Yeni eklenen Anadolu Efes – Bursaspor maçının salonu değişti son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Türkiye Basketbol Süper Ligi’nin 19. haftasında Anadolu Efes ile Bursaspor karşı karşıya gelecek. 5 Mart Pazar günü yapılacak olan müsabakanın salonunda değişiklik yapıldı.

“Taraftarlarımızın biletlerini üzülerek iptal ve iade etmek zorunda kalacağız”

Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası nedeniyle Bursaspor maçının Ahmet Cömert Spor Salonu’nda yapılacağı belirtilerek, şöyle denildi:

“Ahmet Cömert Spor Salonu’nun koltuk kapasitesinin Sinan Erdem Spor Salonu’ndan çok daha az olmasından ötürü, söz konusu karşılaşmada oturma düzenimizi farklılaştırmak ve bu sebeple, maç bileti alan taraftarlarımızın biletlerini üzülerek iptal ve iade etmek zorunda kalacağız.”

“Öncelikli olarak kombine sahiplerimizin maça girişlerini sağlayacağız”

Açıklamada ayrıca şu ifadeler kullanıldı:

“Bu maça özel olmak üzere; en az 2 Basketbol Süper Lig maçına giriş yapmış kombine sahiplerimizi önceliklendirerek maça girişlerini sağlayacağız. Maça giriş yapan kombine sahiplerimiz, koltuk numarası olmaksızın boş koltuklara oturabilecek. Maçın başlamasına son yarım saat kala salonda hala müsaitlik olması durumunda öncelikli olarak kombine sahiplerimiz, daha sonra maça bilet almış taraftarlarımız olacak şekilde salona girişlere izin verilecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir