Bağı borç para istediği için mi bitti? Faruk Sabancı’ya reaksiyon gösteren Dilay Korkmaz, iddiayı yalanladı

Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz, evliliğe hakikat giden 3 yıllık bağını noktaladı. Ayrılık sonrası Sabancı’nın 2010 Türkiye Hoşluk Yarışı’nda dördüncüsü olan sevgilisine 5 milyon TL’lik ikramlar aldığı lakin Korkmaz’ın yüklü ölçüde borç para istemesinden rahatsız olduğu için bağlantıyı bitirdiği sav edildi. Kısa müddette konuşulmaya başlanan teze Korkmaz’dan yanıt gecikmedi.

“TERK EDİLMENİN VERDİĞİ HIRS VAR”

Instagram hesabından yaptığı açıklamada borç para istediği argümanını yalanlayan Dilay Korkmaz, Faruk Sabancı’ya da öfke kustu. Sabancı’nın terk edilmeyi kaldıramadığı için bu türlü iftiralar attığını söyleyen Korkmaz, yasak yollara başvuracağını da duyurdu. Korkmaz, açıklamasında şu tabirlere yer verdi: “Hakkımda çıkan haberlere başta üzülsem de sonrasında ziyadesiyle gülünç buldum. Şahısların kimliğini, bakış açısını ve hayali bütçesini gördüm. Terk edilmenin verdiği hırs ve açılmayan telefonların öfkesi ile düşmanca bu türlü şeyler yapmak son derece berbat ve düzeysiz.”

“ERKEĞİN, SEVGİLİSİ DÖNMEYİNCE NE KADAR İFTİRACI OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Sadece bir erkeğin eski sevgilisine geri dönmeyeceğini anladığı noktada ne kadar berbat ve ne kadar iftiracı olduğunu görmek hayal kırıcıydı. Haberleri yalanlamaya gerek bile duymuyorum. 21 yaşımdan bu yana çalışan bir bayan olarak kimsenin taşıyamadığı varoluş sebebine gereksinimim yok. Haber ile ilgili yasal süreci başlatacağım. Allah hepimizi düzgün beşerlerle karşılaştırsın.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir