Beşiktaş’tan Rosier ve Tayyip Talha’nın sakatlığına dair bilgilendirme

Yeni eklenen Beşiktaş’tan Rosier ve Tayyip Talha’nın sakatlığına dair bilgilendirme son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Süper Lig’in 26. haftasında alanında İstanbulspor’u 3-1 mağlup eden Beşiktaş ekibin iki savunma oyuncusu Valentin Rosier ve Tayyip Talha Sanuç’un sakatlıkları hakkında bilgilendirme yaptı.

Tedavileri devam ediyor

Siyah-beyazlı kadrodan yapılan açıklamada Valentin Rosier’in boyun bölgesinde kistik oluşum tespit edildiği ve Fransız futbolcunun cerrahi süreç sonrası tedavisine devam edildiği belirtildi.

Tayyip Talha Sanuç’un da sağ uyluk art adalesinde gerilme ve kanama tespit edildiği aktarıldı.

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu tabirler kullanıldı:

“Boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti nedeniyle tetkikleri yapılan oyuncumuz Valentin Rosier’in değerlendirmesinde, kistik oluşum (enfekte tiroglossal kist) tespit edilmiş olup oyuncumuza Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde cerrahi tedavi uygulanmıştır. Başarılı bir cerrahi süreç geçiren Valentin Rosier’in tedavi süreci devam etmektedir.

Futbol A Ekibimizin İstanbulspor ile yaptığı karşılaşmada sağ uyluk art adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç’un Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sıhhat grubumuzca başlanmıştır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir