Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nin fiyatsız üniversiteye hazırlık programı: Raunt

Yeni eklenen Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nin fiyatsız üniversiteye hazırlık programı: Raunt son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

AA & Ensonhaber

Kütüphanenin toplumsal medya hesabından yapılan açıklamaya nazaran, “Raunt” programı, üniversiteye giriş imtihanlarına hazırlanan adayların maksatlarına ulaşmaları, lise öğrencilerinin ders ve imtihan muvaffakiyetlerini artırmaları için “Türkiye’nin birinci bireye özel üniversiteye hazırlık çözümü” olarak tüm lise öğrencilerinin kullanımına açıldı.

Öğrenciler, kütüphanede fiyatsız kullanabilecek

Öğrenciler, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi ağına bağlanarak programı kütüphane içerisinde fiyatsız kullanabilecek.

Öğrencilere yapay zeka takviyesi veriliyor

Öğrencilerin “Raunt” programına girebilmesi için “https://www.raunt.com/millet-kutuphanesi” internet adresindeki kayıt formunu doldurması gerekecek. SMS ve elektronik postayla gelen kullanıcı ismi ve şifre bilgileriyle programa giriş yapılabilecek.

Yapay zeka dayanağıyla şahsa ve gayesine özel çalışma programı hazırlanmasını sağlayacak “Raunt”, “eksik analizi” ve “performans raporları” ile öğrenciye katkı sunacak.

350 binden fazla soru ve tahlil videosu

Üç farklı çalışma stratejisi bulunan programda 350 binden fazla soru ve tahlil görüntüsü, 1000 saatten fazla ders anlatım görüntüsü yer alacak.

Öğrenciler ayrıyeten, 15 Temel Yeterlilik Testi ve 15 Alan Yeterlilik Testi olmak üzere 30 deneme imtihanı ile evvelki yıllarda çıkmış ÖSYM sorularına da program içeriğinden ulaşabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir