Eda Erdem Dündar, fair play ödülünü aldı

Yeni eklenen Eda Erdem Dündar, fair play ödülünü aldı son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Türk voleybolunun önemli figürleri arasında olan orta oyuncu pozisyonunda oynayan 35 yaşındaki Eda Erdem Dündar, ödüle layık görüldü.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe’nin de kaptanlığını yapan Eda Erdem Dündar’e “Sportif Fair Play Kariyer Dalı Şeref Diploması” ödülü, Olimpiyatevi’nde düzenlenen törenle takdim edildi.

Plaketi verildi

Gerek Fenerbahçe takımının ve gerekse Kadın Voleybol A Milli Takımı’nın yoğun maç temposu nedeniyle 2021 yılında kazandığı ödülü geciken Eda Erdem’e plaketi TMOK Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, diploması ise Başkan Yardımcısı Remzi Yılmaz tarafından verildi.

Şeref Diploması’na layık görülmüştü

Eda Erdem Dündar, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından “Tarihin En İyi 100 Oyuncusu” arasında gösterilmesi ve “2021 yılının en iyi 12 kadın voleybolcusu” listesinde yer alması dolayısıyla Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komisyonu tarafından verilen 2021 Türkiye Fair Play Ödülleri’nde Sportif Kariyer Dalında Şeref Diploması’na layık görülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir