Ercan Saatçi, hastanede kanser tedavisi gören Hüsnü Şenlendirici’yi ziyaret etti

Uzun müddettir Sibel Can ve Hakan Altun ile Müzikler Bizi Söyler programında yer alan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin bağırsak kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Ameliyat olan bağırsağından bir modül alınan Şenlendirici’nin hastanedeki tedavisi devam ederken arkadaşları da yalnız bırakmadı.

“GAYET UYGUN, SÜRATLE İYİLEŞİYOR”

Usta sanatçı Ercan Saatçi ve Hakan Altun, hastaneye giderek Şenlendirici’yi ziyaret etti. Instagram hesabından Şenlendirici ile hastanede koridorunda yürüdükleri bir görüntü paylaşan Saatçi, “Kardeşimiz pek yeterli, süratle düzgünleşiyor çok şükür. Gelmiş geçmiş olsun” sözlerini kullandı.

ŞENLENDİRİCİ: OPERASYON GEÇİRDİM, DURUMUM ÇOK İYİ

Bağırsak kanserine yakalandığının ortaya çıkmasıyla Instagram hesabından bir açıklama yaparak son durumu hakkında bilgi veren Hüsnü Şenlendirici, “Sevgili dostlarım, arkadaşlarım, sevenlerim… Geçen hafta yaptırdığım rutin denetimler sonrasından doktorlarımın tavsiyesi ile bir operasyon geçirdim. Sıhhat durumum çok güzel, denetim maksatlı birkaç gün daha hastanede olacağım. Geçmiş olsun dilekleriniz için her birinize çok teşekkür ederim. Kısa bir orta sonrasında hem ekranlarda hem de konserlerimde sevenlerimle buluşacağım” demişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir