Ercan Saatçi ve Hakan Altun Hüsnü Şenlendirici’yi ziyaret etti

Yeni eklenen Ercan Saatçi ve Hakan Altun Hüsnü Şenlendirici’yi ziyaret etti son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

ensonhaber.com

Hakan Altun ve Sibel Can ile Kanal D ekranlarında ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programı ile uzunluk gösteren ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin kansere yakalandığı öğrenildi. İki çocuk babası Şenlendirici’nin, bağırsak kanserine yakalandığı ortaya çıktı.

Hüsnü Şenlendirici toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı:

“Sağlık durumum çok iyi”

“Sağlık durumum çok yeterli, denetim hedefli birkaç gün daha hastanede olacağım. Geçmiş olsun dilekleriniz için her birinize çok teşekkür ederim.. Kısa bir orta sonrasında hem ekranlarda hem de konserlerimde sevenlerim ile buluşacağım Sevgiyle kalın…”

Hüsnü Şenlendirici’nin hastane manzaraları ortaya çıktı. Kanser tedavisi gören ünlü müzisyeni yakın dostları yalnız bırakmadı.

Hüsnü Şenlendirici’nin yakın arkadaşı olan Hakan Altun arkadaşını hastanede ziyarete gitti ve yaptığı paylaşımda Şenlendirici’nin durumuyla ilgili şunları söyledi:

“Dua edin”

“Değerli kardeşim müzik yoldaşım sevgili Hüsnü Şenlendirici ufak bir operasyon geçirmiştir. Artık sıhhat durumu çok yeterli Allaha şükürler olsun. Bu süreçte bizi arayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler ederiz. Sevgili kardeşim Hüsnü’ye Allahtan acil şifalar dilerim, dualarınızı eksik etmeyin.”

Ercan Saatçi de hastanedeki imgesini; “Kardeşimiz çok âlâ, süratle düzgünleşiyor çok şükür” notuyla paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir