Ertuğrul Doğan idare şurası listesini sundu

Yeni eklenen Ertuğrul Doğan idare heyeti listesini sundu son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Trabzonspor’da Ahmet Ağaoğlu’nun istifasının akabinde seçime tek aday olarak giren Ertuğrul Doğan’ın idare şurası listesi aşikâr oldu.

Bordo-mavili kulübün 25-26 Mart’ta yapılacak inanılmaz genel heyet toplantısı öncesi lider adayı Doğan’ın listesinde yer alan Zeyyat Kafkas, Sami Karaman, Kemal Ertürk, Coşkun Öztürk, Faruk Hacihaliloğlu, Ahmet Beşir ve Ali Haydar Gedikli, Divan Başkanlık Heyeti’ne geldi.

Doğan’ın listesini, Ali Sürmen’e sunan Zeyyat Kafkas, kongre sürecinde Divan Lideri ve şuraların sağduyulu yaklaşımlarından ötürü teşekkür etti.

“Trabzonspor’u daha düzgün yerlere getireceğine inancımız tamdır”

Ertuğrul Doğan’ın lider adaylığını 846 kongre delegesinin imzasıyla Divan Başkanlık Konseyine sunduklarını belirten Kafkas, şöyle dedi:

“Hepimiz Trabzonspor için yeterli işler yapmanın çabası içindeyiz. Tüm topluluğun birlik ve beraberlik içerisinde tekrar kol kola girerek, Trabzonspor’u daha güzel yerlere getireceğine inancımız tamdır.”

“Bu adaylıklar topluluğumuz için güzel olur”

Sürmen ise Trabzonspor’un problemli süreçlerden güçlenerek çıkmasını bildiğinin altını çizerek, şu formda konuştu:

“İnşallah bu kongre, bu adaylıklar topluluğumuz için iyi olur. Bu külfetli süreçte taşın altına ellerini koydukları için arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Sürmen, Trabzonspor’da kongre tüzüğü yapılması gerektiğini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir