Boğa Boğa sineması için bıyık bırakan Kıvanç Tatlıtuğ’u görenler Erkan Baş’a benzetti

Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix’te yayınlanacak olan yeni sineması Boğa Boğa’daki bıyıklı imajıyla Türkiye Emekçi Partisi Genel Lideri Erkan Baş’a benzetildi. “Erkan Tatlıtuğ” ismiyle gündem olan Baş ve Tatlıtuğ için “Seçimi çabucak atlatalım Kıvanç Tatlıtuğ’u Erkan Baş olarak görmeye başladım” yorumları yapıldı.

Devam

Destici ile Baş ortasındaki polemiğe Fatih Portakal da katıldı: Hepimize ziyan getirecek ırkçı bir baş

Mustafa Destici ile Erkan Baş ortasındaki polemiğe Fatih Portakal da dahil oldu. Destici’nin Baş’a yönelik, “Adam TİTO artığı, yani Yugoslavya’da bir TİTO rejimi vardı, komünist rejim vardı. Senin gerçek soyadın ne: Jusoviç. Burada Baş’ı kullanıyorsun.” kelamlarına reaksiyon gösteren Portakal, “Hepimize ziyan getirecek ırkçı bir baş. Bizi bölecek bir baş. Türkiye’de yaşayan 2 milyonun üzerinde Bosnalı var. Onları kırdığının bile farkında değil. Bakalım özür dileme asaletini gösterebilecek mi?” dedi.

Devam

Destici “Tito artığı” dedi, Erkan Baş’tan çok sert karşılık geldi: Irkçılık sahtekarlıktır

BBP Genel Lideri Mustafa Destici, TİP Lideri Erkan Baş’a yönelik olarak “Adam Tito artığı. Gerçek soyadı Jusoviç. Alman istihbaratlarının denetiminde yetiştiriliyorsun, Türkiye’ye gönderiliyorsun.” tabirlerini kullandı. Destici’ye karşılık veren Baş ise hayat öyküsünün apaçık ortada olduğunu belirterek “Ajan diye itham edilen Almanya’da doğmuş milyonlarca personel çocuğudur. İşte ırkçılık budur. ‘Gizleniyor’ dediği bilgilere herkes çarçabuk ulaşabilir.” dedi.

Devam

AK Parti’nin seçim beyannamesinde en çok konuşulan 5 husus

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün AK Parti’nin seçim beyannamesini açıkladı. Onlarca vaat ortasındaki 5 husus ise beyannamenin en konuşulan noktası oldu. Bu unsurlar; kamuya işe girişte mülakatın kaldırılması, üniversitelilere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlanması, Ankara-İstanbul ortasında muhteşem süratli tren sınırı kurulması, yeni evlenen çiftlere 2 yılı geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisi verilmesi, konut hanımlarına emeklilik kolaylığı oldu.

Devam