Şahsen Naci Görür açıkladı! Erdoğan’ın sert sözlerle eleştirdiği profesörün kim olduğu ortaya çıktı

Prof. Dr. Naci Görür, partisinin aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kullandığı “Profesör müsveddesi” sözüyle kendisini amaç aldığı savlarıyla ilgili bir açıklama daha yaptı. “İşte hakikat, sevgiyle” notuyla bir görüntü paylaşan Görür, Erdoğan’ın kastettiği ismin Ersan Şen olduğunu belirtti.

Devam

Birebir kentte birebir dakikalarda birbirlerini maksat aldılar! Akşener ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan çok sert sözler

Ankara’da bir açılışa katılan YETERLİ Parti başkanı Meral Akşener, konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklendi. Akşener “Cumhurbaşkanı parmağını uzatıp ‘Akşener bu daha âlâ günlerin, daha başına nelere gelecek’ demeyecek. Zira siyasetçi intikam makamı değildir” dedi. Tıpkı dakikalarda Ankara’da öbür bir açılışa katılan Erdoğan’ın gündeminde de Akşener vardı. Erdoğan, “Millete umut diye pazarladıkları masayı kumar masası deyip tekmelediler. Sonra tıpış tıpış masaya döndüler” sözlerini kullandı.

Devam

Cumhur İttifakı başkanları tarihi merasimde kolları sıvadı! Sırayla sac kesme sürecine katıldılar

Türkiye’nin en büyük askeri gemisi TCG Anadolu, donanmanın hizmetine girdi. Gemide MİLGEM İstif Sınıfı üç yeni fırkateynin sac kesme sürecini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Cumhur İttifakı’ndaki partilerin önderleri yaptı. Fatih Erbakan, Mustafa Destici, Lider Aksakal ve Devlet Bahçeli sırasıyla sac kesme sürecinde yer aldı.

Devam

26 vilayette yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi anketi! İnce’nin oy oranını gören CHP’liler kahrolacak

14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için Asal Araştırma Şirketi’nin 25 Mart – 2 Nisan tarihleri ortasında 26 vilayette yaptığı araştırmaya nazaran; Erdoğan’ın oy oranı yüzde 46.8, Kılıçdaroğlu’nun oy oranı yüzde 42.2, Muharrem İnce’nin oy oranı yüzde 8.4, Sinan Oğan’ın oy oranı ise yüzde 2.6 olarak belirlendi.

Devam

Emine Erdoğan’a teslim edilen Togg’un parasını kim ödedi? Merak edilen soru karşılık buldu

Katıldığı canlı yayında Togg’un teslimat merasimine ait değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Emine Erdoğan’a teslim edilen kırmızı Togg’un parasının eşi tarafından ödendiğini belirtti. Erdoğan, “Kırmızı otomobil tereddütsüz Emine Hanım’ın, parasını da o verdi. Başkası ise makam aracımız.” dedi.

Devam

“Aktif siyasete girmeyeceğim” demişti! İktisat idaresinde Mehmet Şimşek sürprizi

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı canlı yayında, iktisat idaresiyle ilgili yapılan çalışmalardan bahsetti. Geçtiğimiz günlerde “Aktif siyasete girmeyeceğim” diyen Mehmet Şimşek’in idaresinde bir grup kurulduğunu belirten Erdoğan, “Önümüzdeki periyot iktisat politikalarımızı daha da güçlendirmek için önemli hazırlıklar yürütüyoruz. Uzun yıllar iktisat idaremizde olan Mehmet Şimşek kardeşimizin uyumundaki takım bu doğrultuda hazırlıklar yapıyor.” dedi.

Devam

Anketlerde son durum ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan şahsen duyurdu: Açık orta öndeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı canlı yayında seçim anketleriyle ilgili dikkat çeken sözler kullandı. Medyada dolaşan birçok anketin doğruyu yansıtmadığını belirten Erdoğan, “Anketler de algı operasyonlarının kesimi olarak kullanılabiliyor. Siyasi hayatımda öğrendiğim bir şey varsa o da meydanların lisanının palavra söylemeyeceğidir. Bize gelen raporlara nazaran; hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimlerinde açık orta öndeyiz” dedi.

Devam

Kılıçdaroğlu’ndan emekli ikramiyeleriyle ilgili vaadine sert çıkan Erdoğan’a cevap: Kuruşu kuruşuna hesabını yaptık, bütün emekliler görecek

Kılıçdaroğlu, emekli ikramiyeleriyle ilgili vaadine “İstismar siyaseti yürütüyor” diyerek reaksiyon gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a cevap verdi. İkramiyeleri minimum fiyat düzeyine çıkaracağını tekrarlayan Kılıçdaroğlu, “Biz iki maaş ikramiye dedik, sonra ne oldu? Emekliye verdi iki maaş ikramiyeyi. Hesabını kitabını kuruşu kuruşuna yaptık. Kurban bayramında bütün emeklilerin hesabına 15 bin lira para yatacak. Bütün emekliler görecek. Para yokmuş, 5’li çeteye paralar var” dedi.

Devam