Oğuzhan Koç boşanma kararı aldı! Eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın paylaşımına yorum yağdı: Karma yerini buldu

Oğuzhan Koç’un 8 ay evvel evlendiği Demet Özdemir ile boşanma kararı almasının akabinde eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın toplumsal medya hesabından 1 hafta evvel yaptığı “Oturdum ilahi adalet bekliyorum” paylaşımı gündem oldu. Paylaşıma yorum yapan birçok kullanıcı, “Senin ahını aldığı için iki yakası bir ortaya gelmedi, karma yerini buldu” yorumları yapıldı.

Devam

8 ay evvel evlenen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, boşanacaklarını açıkladı

8 ay evvel nikah masasına oturan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti boşanma kararı aldı. Toplumsal medya hesaplarından ortak açıklama yapan çift, “Evliliğimizi bir müddettir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Ailelerimizi üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas formda yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Devam

Kazan kaldırdılar! Ali Koç’u istemeyen Fenerbahçe taraftarı, Sadettin Saran’ı misyona çağırdı

Fenerbahçe’nin Beşiktaş’a 4-2 kaybettiği maçın akabinde Kadıköy’de tribünleri dolduran binlerce taraftar, Ali Koç’u istifaya çağırdı. Toplumsal medyada da “Ali Koç istifa” etiketi gündemin birinci sıralarına otururken, Fenerbahçe taraftarı iş insanı Saadettin Saran’a davet yaparak başkanlığa aday olmasını istedi.

Devam