Filiz Akın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi

Yeni eklenen Filiz Akın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Uzun süredir sağlık sorunları nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Filiz Akın, 2002 yılında yakalandığı burun ve ağız arkası kanserini yenmeyi başarmıştı.

Sol kulağındaki kanserli dokunun alınması için ikinci kez ameliyat olan usta oyuncu. Akın, sosyal medya hesabından ameliyat öncesi hasta yatağında çekilen bir videoyu paylaştı.

Akın, “Sağlığımı merak eden dostlarım, takip edenlerim iyi ki varsınız. Hepinize topluca cevap vereyim” diyerek şu açıklamayı yaptı:

“Emeğinize sağlık”

“Sol üst kulağımdaki kanserli dokunun kalan bölümü de ikinci bir ameliyatla kesilip, küçültülerek tekrar şekil verildi. Evet çok üst üste ameliyatlar olmak zorunda kaldım ama çektiğim 6 Şubat’tan itibaren yaşananların yanında nedir ki! Yine de bir teşekkürüm var. Başta deprem bölgesine yardım için gidip dönen ve ameliyatı başarıyla gerçekleştiren doktorum olmak üzere ameliyat ekibine, hemşirelere, hastayla ilişkiler bölümüne içtenlikle teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Tüm iyilik dilekleri için hepinize tüm kalbimle ayrı, ayrı teşekkür ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir