“İmam nikahını severim” diyen Sinan Akçıl, 4 tane eşi olduğunu itiraf etti: Boşayamadım konuşmuyorlar benimle

İşindeki başarısı kadar, özel hayatıyla da gündemde isminden sıkça kelam ettiren ünlü müzikçi Sinan Akçıl, daha evvel oyuncu Burcu Kıratlı ile 2 sefer evlenip boşanmasıyla uzun müddet konuşulmuştu.

“4 TANE EŞİM VAR”

Fenomen Danla Bilic’in YouTube programına katılan Sinan Akçıl, programda evlilik ve imama nikahı konusunda farklı itiraflarda bulundu. Başarılı müzikçi imam nikahını çok sevdiğini ve 4 kere evlilik yaptığını söyledi.

“HİÇBİRİNİ BOŞAYAMADIM”

Danla Bilic’in “Çok inançlı biriymişsin, bu türlü bir bilgi edindim” kelamlarına Sinan Akçıl “Doğru evet, Umre yaptım” kelamıyla karşılık verdi. Fenomenin “İmam nikahı bağımlılığı nedir? sorusuna ise “Evet severim. Severiz kardeşim o denli işleri. Karşımdaki beşere imam nikahından evvel ‘Sen benim için artık diğer bir mertebedesin derim’ dedim yani. Ona bakarsan 4 tane eşim var yani. ‘Boş ol’ diyemedim ki. Konuşmuyorlar benimle. Yüzüne karşı 3 kez ‘Boş ol’ demen lazım. Artık söyleyebilirim. 12 sefer diyebilir miyim? dedi.

12 KERE “BOŞ OL” DEDİ

Ünlü müzikçi şaşırtan kelamlarının akabinde ekran karşısında imam nikahıyla evlendiği 4 kişiyi ima ederek 12 sefer “Boş ol” sözünü kullandı. “Böyle oluyor mu bilmiyorum, Dinimize uygun mu bu? Bilmiyorum” diyen Akçıl, yine evlilik konusuna da yeşil ışık yaktı.

“AMACIM KİMSEYİ KIRMAK DEĞİL”

Ünlü müzikçi daha sonra toplumsal medya hesabından söylediklerinin latife olduğu ve gayesinin kimseyi kırmak olmadığını belirten bir açıklama yayınladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir