Joao de Deus: İyi bir galibiyet aldık

Yeni eklenen Joao de Deus: İyi bir galibiyet aldık son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Süper Lig’in 23. hafta erteleme maçında Fenerbahçe, Konyaspor’u konuk etti. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanan mücadelede kazanan 4-0’lık skorla Fenerbahçe oldu.

Maçın ardından ise Fenerbahçe yardımcı antrenörü Joao de Deus, Jorge Jesus’un cezalı olması nedeniyle açıklamalarda bulundu.

“Bu süreç zordu”

Joao de Deus, şunları söyledi:

“Yaklaşık 25 gündür maç oynamıyorduk. Oyuncuları motive etmek, limitlerinde antrenman yapmalarını sağlamak kolay değil. Onlar profesyoneller ve ellerinden gelenin en iyisiyle yaptılar. Bu süreç zordu ama oyuncular mesleklerini en iyi şekilde yapmaya çalıştılar.”

“İyi bir galibiyet aldık”

Deus, iyi bir galibiyet aldıklarını belirtti.

“İyi bir galibiyet aldık, rakibimizin eksik kalmasının da etkisi var ama onlar eksik kalana kadar maçı domine etmeyi başarmıştık.”

“Olaydan etkilenen insanların yanındayız”

Yaşanan afet hakkında konuşan Joao de Deus, şöyle konuştu:

“Hepimiz yaşanan afetten dolayı çok üzgünüz. Benim bildiğim, bir ülkenin başına gelen en büyük trajedi bu. Türk halkına üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Korkunç bir olay yaşandı. Bu olayın sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif etkileri olacaktır. Sportif olanı en küçüğüdür elbette. Tüm ülke üzerinde etki bırakan bir olay. Sportif olarak bakınca bile Gaziantep ve Hatay’ın devam edemiyor olması çok üzücü. Bizler, bu olaydan etkilenen insanların yanındayız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir