Kayserispor Başkanı Ali Çamlı’dan Beşiktaş’ı kızdıracak sözler

Yeni eklenen Kayserispor Başkanı Ali Çamlı’dan Beşiktaş’ı kızdıracak sözler son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Beşiktaş’ın Kayserispor’dan kadrosuna kattığı Onur Bulut, eski kulübüyle büyük bir sorun yaşıyor.

28 yaşındaki oyuncunun serbest kalma bedelinin olmadığını iddia eden sarı-kırmızılılar Beşiktaş’ı mahkemeye vermişti.

Beşiktaş’a olay gönderme

Kulübün başkanı Ali Çamlı ise ETV Kayseri kanalına verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı.

“Onur gidecekse Türkiye’nin en önemli kulüplerinden birine gitsin. ‘Onur, Fenerbahçe’de oynamazmış’ profesyonel bir futbolcunun ben Fenerbahçe’de, orada-burada oynamam demesi, ben böyle bir şeyi çok mantıklı bulmuyorum.”

“Benden gizli imzalanmış”

“Bir protokol hazırlamışlar. Nurettin Açıkalın, ‘Başkan sinirlendi, bu protokolü imzalamaz’ demiş. Protokolde de yok yok, akıllarına ne gelirse yazmışlar. Sonra Nurettin, ‘Ben imzalayayım, başkan bunu görmesin’ demiş. Protokol bana hiç gelmedi.”

“Fenerbahçe protokolü duyunca vazgeçti”

“Biz Fenerbahçe’yle anlaşmıştık ama o protokolü öğrenince transferden vazgeçtiler. Ben de olsam aynısını yapardım. Ali Koç’a teşekkür ediyorum buradan. Son derece iyi niyetli davrandı.”

Kayserispor protokolü kabul etmiyor

Onur Bulut sözleşme uzatma esnasında yapılan protokole göre 1 milyon euro karşılığında serbest kalma hakkına sahip olduğunu ve bunu kullanıp sözleşmeyi feshettiğini söylüyor.

Beşiktaş Kulübü, bu protokole dayanarak Kayserispor Kulübü’ne 1 milyon euro ödeyip oyuncu ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Ama Kayserispor yönetimi ise yapılan protokoldeki yönetici imzasının geçersiz olduğunu dolayısıyla TFF’ye gönderilen ve içinde fesih maddesi bulunmayan sözleşmenin geçerli olduğunu açıkladı. Nihai kararı UÇK ve itiraz halinde de Tahkim Kurulu verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir