Kılıçdaroğlu, “Asıl gündemimiz bu” diyerek mutfağından yeni görüntü paylaştı: Erdoğan kalırsa soğanın kilosu 100 lira olacak

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, meskeninin mutfağından vatandaşlara seslendiği yeni bir görüntü paylaştı. Son periyotta seccadeye ayakkabıyla bastığı fotoğraf nedeniyle ağır tenkitlere maruz kalan Kılıçdaroğlu, hakkındaki savlara tek tek cevap vererek asıl gündemin Türkiye’nin ekonomik durumu olduğunu söz etti.

“KORKUNÇ BİR PALAVRA PROPAGANDASINA BAŞLADILAR”

“ASIL GÜNDEMİMİZ BU”

Bakınız asıl gündemimiz bu. Vatandaşın asıl gündemi bu. Biliyorlar ki zira ben geldiğimde demokrasi gelecek, para akacak, yatırımlar akacak, dövizler düşecek, alım gücü artacak. Bu kadar kolay. Bunları hepsi olacak.

“YİĞİDİ MUHTAÇ ETTİLER KURU SOĞANA”

O kalırsa bu elimdeki kuru soğan olacak 100 lira. Şu an bile buncağızın kilosu 30 lira. Soğan bu ya soğan. Utanmıyorlar. Yiğidi muhtaç ettiler kuru soğana.

“HER TÜRLÜ TERÖRÜN ALLAH BİN BELASINI VERSİN”

Bu ortada ne söyleyeyim… Her türlü terörün Allah bin belasını versin. Dinimizin gerisine saklanıp da her türlü alavereye dalavereye bulaşanların da Allah bin belasını versin. Ben yoluma dürüst ve samimi ister dindar, ister inançsız, ister Türk, ister Kürt, ister Sunni, ister Alevi olsun… İnsan üzere beşerlerle yoluma devam edeceğim. Ben tek kriterim budur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir