Kulüp Başkanları Trabzon’da

Yeni eklenen Kulüp Başkanları Trabzon’da son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

UEFA Konferans Ligi play-off turunda Trabzonspor ile İsviçre’nin Basel takımı, Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde karşılaşacak.

Bordo-mavili takımın maç gelirini depremzedelere bağışlayacağı karşılaşma öncesinde futbol kulüplerinin başkanları ve TFF Yönetimi şehre geldi. Mücadele öncesinde açıklamalarda bulunan başkanlar birlik ve dayanışma mesajları verdi.

“Bu dayanışma ruhu inşallah futbolda kalıcı olur”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, şunları söyledi:

“Bu dayanışma ruhu inşallah futbolda kalıcı olur. Birbirimizle yarışırken, kavga ederken, yeri gelince bel altı vururken görüyoruz ki hayatta çok daha önemli problemler var. Bu da bizlere ders olsun. Dayanışma ruhu inşallah güçlenerek devam eder. İlk günden beri yaralarımızı birlikte saracağız diyoruz. Eşsiz bir dayanışma hakim. Futbol ailesi olarak elimizden geleni yaptık. Ahmet Başkanın davetiyle birlikte Trabzonspor’u desteklemeye geldik.”

“Ben bu resmi çok önemsiyorum”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şu ifadeleri kullandı:

“Futbol ailesi böyle bir günde birlik ve beraberliği ifade etmek için bugün Trabzonsporumuzu desteklemek, ona güç vermek, başarısına ortak olmak için buraya geldik. Ben bu resmi çok önemsiyorum.”

“Sözün bittiği, boğazın düğümlendiği bir durum”

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, şöyle konuştu:

“Sözün bittiği, boğazın düğümlendiği bir durum. Trabzon’da bir milli maç edasıyla buradayız. Tüm başkanlarımızla destek için buradayız”

“TFF ve yöneticiler olarak sorumluluğumuz çok büyük”

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, tüm başkanlara teşekkür etti.

“Futbol kulüpleri, TFF ve yöneticiler olarak sorumluluğumuz çok büyük. Sorumluluğumuzun gereğini elimizden geldiğince ve ötesinde yerine getirmeye çalıştık. Şu tabloyu gördükten sonra benim için bu maç amacına ulaşmıştır. Maçla ilgili bir şey söylemek istemiyorum, birlik tablosunu görmek benim için bu maçın amacına ulaştığımızı söylüyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir