Lider Aksakal’dan Fatih Portakal’a karşılık: Ahlakımın zekatı senin yedi ceddini cennete götürür

Yeni eklenen Başkan Aksakal’dan Fatih Portakal’a yanıt: Ahlakımın zekatı senin yedi ceddini cennete götürür son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

ensonhaber.com

Kritik seçimlere 28 gün kala siyasette hareketlilik sürüyor…

Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı alan son partilerden biri de DSP oldu.

İttifaka katılan DSP Önderi Lider Aksakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte kent ziyaretlerine katılıyor.

DSP Genel Lideri Önder Aksakal 2 gün evvel Malatya Sarsıntı Konutları Temel Atma Töreni’nde konuşmuş ve Millet İttifakı’nı gaye almıştı.

“14 Mayıs’ta vatanımızı küffara teslim etmeyeceğiz”

Aksakal konuşmasında, “Bu seçim geçmiş periyotlardaki üzere bir sağ-sol seçimi değil, vatan millet seçimidir. İnşallah 14 Mayıs’ta vatanımızı küffara teslim etmeyeceğiz.” demişti.

“Ahlak mahrumu bir beşerden bahsediyoruz”

Bu kelamları üzerine ise gazeteci Fatih Portakal Sözcü TV’de sunduğu programda şu sözleri kullanmıştı:

Ahlak mahrumu bir beşerden bahsediyoruz. Ne diyebiliriz ki? Kendi ideolojisini satmış, kendi partisini yarı yolda bırakmış bu türlü bir insandan… Ahlak mahrumu, nitekim ahlak mahrumu. 2 buçuk dakika konuşuyor, 1 dakikasında hakaret ediyor.

Açılış merasimine katıldı

Cumhur İttifakı ortaklarından DSP Genel Lideri Önder Aksakal dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte Kocaeli Kent Hastanesi’nin açılış merasimine katıldı.

Millet İttifakı’na ve CHP’ye reaksiyonlarıyla de dikkatleri üzerine çeken Aksakal bu sefer Fatih Portakal’a sert reaksiyonda bulundu.

“Önder Aksakal’ın ahlakının zekatı senin yedi ceddini cennete götürür”

Fatih Portakal’a sert reaksiyon gösteren Lider Aksakal reaksiyonunda şu tabirleri kullandı:

Sözcü TV’de program yapan bir vatandaş var, Washington portakalı. Tanıyor musunuz? Demiş ki ‘DSP Genel Lideri ahlak yoksunu’. Buradan sesleniyorum ey Washington portakalı Başkan Aksakal’ın ahlakının zekatı senin yedi ceddini cennete götürür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir