Muhteşem Lig’in tepesini karıştıran Oğulcan birinci defa konuştu: Gözüm kaleden diğer bir şeyi görmedi

Konyaspor‘un 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Oğulcan Ülgün, grubunun ligde 9 maçlık galip gelememe serisinin bozulduğu Galatasaray maçıyla ilgili İhlas Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

“ÖNE GEÇERSEK BİZİ YENECEK RAKİP TANIMIYORUZ”

Galatasaray maçının çıkış olduğunu belirten Oğulcan, “Sadece skor alamıyorduk. Bir orta zati 4 maç falan gol atamadık. Bu futbolun tabiatında var. Yenilgiler yahut beraberlikler biz makûs oynadığımız için olmuyordu. Bir skor alamıyorduk, onu da Galatasaray maçında aldık. Esasen biz öne geçtiğimiz vakit bizi yenebilecek rakip tanımıyoruz açıkçası. Hakikaten düzgün savunma yapan bir takımız. Galatasaray maçı da bir çıkış olması gerekiyordu. O çıkış da gerçekleşti, hoş de oldu” dedi.

“KALEDEN DİĞER BİR ŞEYİ GÖZÜM GÖRMEDİ”

90+3. dakikada ekibinin galibiyet golünü kaydeden Oğulcan Ülgün, “Bir haftadır ağabeyimle konuşuyordum. Bütün hafta boyunca ‘şut at’ demişti bana. Galatasaray maçına abim beni çok motive etti açıkçası. Golü tanım edemem, çok tarifsiz hisler yaşadım. Zati Konyaspor mesleğimde birinci defa birinci 11 çıktığım maçım Galatasaray’a karşı olmuştu. Galatasaray’a karşı talihim tutuyor diyebiliriz. Galatasaray maçlarını seviyorum. Boşluğa koşarken, top bana geldiğinde başımdaki tek şey şut atmaktı. Doğal gol olmasa sağ tarafta Muric de çok boştu lakin gol olduğu için Muric’i es geçtik. Yani Muric’i görmezden geldik. Topu önüme alır almaz tek amacım kaleydi. Kaleden öteki hiçbir şeyi gözüm görmedi açıkçası” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir