Orkun’un orucuyla kolda geçtiği argüman edilen Tadiç sessizliğini bozdu: Beşerler büyük bir öykü yazdı

Hollanda Kupası’nda Feyenoord ile Ajax arsaında oynanan yarı final maçında Ajaxlı Dusan Tadic ve Feyenoordlu ulusal oyuncu Orkun Kökçü ortasında yaşanan gerginliğin ayrıntıları ortaya çıktı.

“İNSANLAR BÜYÜK BİR ÖYKÜ YAZDI”

Hollanda basınına konuşan Tadic, “Orkun Kökçü’ye oruç tutmasıyla ilgili hiçbir şey söylemedim. Onu yere düşürdükten sonra çimlerin tadının nasıl olduğunu sordum ve daha fazla spor salonuna gitmesi gerektiğini söyledim. Tüm yaşanan buydu lakin beşerler büyük bir öykü yazdı.” dedi.

NE OLMUŞTU?

Hollanda Kupası’nda Ajax’ı Feyenoord’u 2-1 ile elediği maçta Dusan Tadic, Orkun Kökçü’ye sert bir müdahalede bulundu. Sonrasında eliyle bir hareket yapan Tadic’in, Orkun’un maç içerisinde oruç açmasıyla dalga geçip, hakaret ettiği tez edilmişti.

ORKUN YALANLAMIŞTI

Maçın akabinde açıklamalarda bulunan Orkun Kökçü “Böyle maçlarda bu sıklıkla olur lakin mevzuyu büyütmemek gerekiyor. Tadic bana hakaret etmedi. Yalnızca olağan bir tartışma oldu. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum lakin hislerim tavan yaptı. El hareketleri yaptı fakat bununla tam olarak ne demek istediğini bilmiyorum. Bundan hoşlanmadım.” sözlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir