Sabri Sarıoğlu, geleceğin yıldızlarını arıyor

Yeni eklenen Sabri Sarıoğlu, geleceğin yıldızlarını arıyor son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

AA

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genç Ulusal Ekip Antrenörü Sabri Sarıoğlu, Altınordu’nun mesken sahipliğinde düzenlenen Milletlerarası 12 Yaş Altı İzmir Cup’ta forma giyen Türk futbolcuları izleyerek ay-yıldızlı gruplara oyuncu kazandırmak istediklerini söyledi.

Sabri Sarıoğlu, yaptığı açıklamada, turnuvanın hem kulüpler hem de A Ulusal Kadro’nun geleceği açısından kıymetli olduğunu belirtti.

“Çok hoş bir turnuva oluyor”

“Genç Ulusal Kadro antrenörleri olarak, kulüplerimizde yetişen oyuncuları ulusal gruplara kazandırmak için maçları izliyoruz.” diyen Sarıoğlu, şu sözleri kullandı:

“Çok hoş bir turnuva oluyor. İştirak da çok yüksek. Hoş maçlar oluyor. İnşallah biz de geleceğin ulusal grup oyuncularını bulmaya çalışıyoruz.”

“Hiçbir oyuncuyu gözden kaçırmak istemiyoruz”

Futbolculuğu devrinde Galatasaray ve A Ulusal Kadro formasıyla kıymetli muvaffakiyetler kazanan Sabri Sarıoğlu, yeniden âlâ bir kuşak yakalayabilmenin peşinde olduklarını lisana getirdi.

Genç Ulusal Ekip antrenörlüğüne getirilmesinin akabinde ağır bir çalışma temposuna girdiğini anlatan Sarıoğlu, şu halde konuştu:

“Alt yaş kümelerinde resmi maçlar bitti. Önümüzdeki yılın ulusal grubunu oluşturmak için havuzu geniş tutmak istiyoruz. Birçok oyuncu izliyoruz. Hiçbir oyuncuyu gözden kaçırmak istemiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir