Sakatlıkların peşini bırakmadığı Edin Visca, bu dönem birebir şeyi 3’üncü kere yaşadı

Spor Toto Harika Lig’in 28’inci haftasında Trabzonspor, Kasımpaşa’ya konuk oldu. Maçın ikinci yarısında Doğucan’ın yerine oyuna dahil olan Visca, 66. dakikada bacağını tutarak orta alanda kendisini yere bıraktı. Sakatlık geçiren Visca böylece 21 dakika alanda kalabilmiş oldu. Visca’nın yerine ise oyuna Marek Hamsik dahil oldu.

OYUNA DEVAM EDEMEDİ

İkinci yarının başında oyuna giren Visca, topsuz alanda kendini yere bıraktı. Trabzonspor sıhhat heyetinin müdahalesi sonrası Edin Visca üzgün bir formda kenara geldi. Karadeniz grubunda Edin Visca’nın yerine Marek Hamsik oyuna dahil oldu.

SAKATLIKLAR PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Bordo-mavililerde Visca, Harika Lig’de bu dönem çok sayıda talihsizlik yaşadı. Bosna Hersekli oyuncu, dönemin ikinci haftasında Hatayspor maçında 44’üncü dakikada sakatlandı. Edin Visca’nın kolunda kırık meydana geldi. Edin Visca kol kırığı ve daha sonra idman eksiği nedeniyle uzun müddet forma giyemedi.

KÖPRÜCÜK KEMİĞİ KIRILDI

Trabzonspor’un yıldızı Edin Visca, Üstün Lig’in 16’ncı haftasındaki Karagümrük maçında da şoke eden bir olay yaşadı. Bosna Hersekli oyuncu, 50’nci dakikada köprücük kemiğinin kırılması nedeniyle kenara geldi. Edin Visca yeniden uzun mühlet alanlardan uzak kaldı.

BU DÖNEM 3’ÜNCÜ SEFER SAKATLANDI

Visca daha evvel de Hatayspor maçında sakatlanarak oyundan çıkmış ve ikinci kere de Aralık ayında oynanan Karagümrük maçında sahayı terk etmek zorunda kalmıştı. Bu müsabakada sakatlanarak oyundan çıkışı ise dönemde 3. kere gerçekleşti.

VİSCA’NIN TRABZONSPOR KARNESİ

Bordo-mavili takımla bu dönem yalnızca 8 müsabakada forma giyen 33 yaşındaki başarılı futbolcu, kelam konusu maçlarda 1 gol ve 4 asistlik performans sergiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir