Şebnem Schaefer, bekaret raporu almasıyla ilgili konuştu: Pişman değilim, olması gerekiyordu

Yıllar evvel aşk yaşadığı Şenol İpek’le cinsel ilgi yaşamadığını ispatlamak için bekaret raporu almasıyla gündeme bomba üzere düşen model ve sunucu Şebnem Schaefer, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Samimi açıklamalar yapan Schaefer, bekaret raporuyla ilgili de konuştu.

“MAGAZİN FİGÜRÜ OLMAK İSTEMEDİM, BENİ KULLANDILAR”

“Magazine materyal verdiğin o periyotlarla ilgili pişmanlıkların var mı?” sorusuna yanıt veren ünlü isim, “Hep dolu işler yapmak istemiştim Modellikten gelen biriyim lakin Show TV’de sunuculuk yaparken bana ‘bozuk türkçeli sunucu’ diyorlar. O vakit teklif cazip geldiği için kabul etmiştim. Bir periyotla Acun Ilıcalı ile Acun Firarda’da çalıştım. Ancak 3 hafta sürdü zira o plansız programsız çalışıyor, ben de tam karşıtıyım. Magazin figürü olmak istemedim fakat o periyot o denli gerekiyordu. O durumda o denli olması gerekiyormuş. Ben direkt düşündüğünü söyleyen biriyim. O vakitler basın danışmanımda yoktu. Kendime nazaran yanlışsız olanı yaptım. Beşerlerle ve magazincilerle de nasıl konuşmam gerektiğini öğrendim. O devir magazin beni kullandı. Benim de onlara materyal verdiğim şeyler oldu” dedi.

“BEKARET RAPORU İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM”

Schaefer, “Hayatında bekaret raporuyla anıldığın periyot için pişman mısın?” sorusu üzerine de kelamlarına şöyle devam etti: “Hayatımdaki bir şeyler için pişmanım diyemiyorum. O vakit o başla yapıldı. Lakin şimdiki Şebnem’le nasıl olur bilmiyorum. Onları bir daha konuşmak istemiyorum lakin apayrı bir Şebnem’di. Birtakım şeylerin olması gerektiğini düşünüyorum.”

BEKARET RAPORU OLAYI NEDİR?

Yıllar evvel Şenol İpek’le nişanlanan Şebnem Schaefer, ayrıldıktan sonra “Örf ve adetlerimize bağlı kaldık. Evlenmeden kimseyle birlikte olmama kuralını bozmadım” demişti. Bunun üzerine konuşan Şenol İpek ise “Biz onunla birlikte olduk ve annesi de bizi kameraya çekti” tezinde bulunmuştu. Bunun akabinde Schaefer da durumu kanıtlamak için bekaret raporu almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir