Türkücü Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü

Yeni eklenen Türkücü Mustafa Keser, depremzedelere moral gecesinde havuza düştü son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Türkiye deprem acısını yaşıyor…

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 2 büyük depremin ardından afet bölgelerinde çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

Depremlerin ardından Aydın’ın Kuşadası’na getirilen deprem mağdurları için Kadınlar Denizi’ndeki otelde, dün, Kuşadası Gönüllüsü Genç Esnaf ve İş İnsanları Derneği (KUGEİD) tarafından türkücü Mustafa Keser’in de katılımıyla moral gecesi düzenlendi.

Dengesini kaybedip havuza düştü

Gecede bir süre afetzede çocuklarla ilgilendikten sonra sahneye doğru yürüyen Keser, ayağının zemine takılması sonucu dengesini kaybedip, sırt üstü otelin havuza düştü.

Bu sırada bir genç, Mustafa Keser’i kurtarmak amacıyla suya atladı.

Kıyafetini değiştirdikten sonra tekrar sahneye çıktı

Geceye katılanların havuzdan çıkardığı Keser, kulise gidip üzerini değiştirdikten sonra tekrar sahneye geldi.

“Gönül isterdi ki musikimizle sizin karşınıza çıkayım”

Deprem mağdurlarına moral veren türkücü Mustafa Keser şöyle konuştu:

Allah yardımcınız olsun. Ben Elazığlıyım, ‘Bizim oralarda varını veren utanmaz’ derler. Varını verene ne mutlu. Bütün ülkemizin olduğu gibi ben de sizin yanınızda olmak için buradayım. Gönül isterdi ki musikimizle sizin karşınıza çıkayım. İnşallah yaralarımızı sardıktan sonra yeniden birlikte oluruz.

“Bundan da ders almazsak yuh olsun bize”

Keser ayrıca yaptığı konuşmada şu temennilerde bulundu:

Allah kimseye yaşatmasın. Acınızı biliyoruz biz de zamanında Elazığ’da depremler yaşadık. Bu depremlerden ders almak ve işimizi daha düzgün yapmak gerekir. Bundan da ders almazsak yuh olsun bize.

Ayrıca Mustafa Keser depremzedelerle gece boyunca sohbet etti. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir