Undawn ne vakit çıkacak? Undawn mobile ne vakit çıkacak?

UNDAWN NE VAKİT ÇIKACAK?

6 Nisan 2023 prestijiyle Undawn’ın Kapalı Betası başladı. Taşınabilir aygıtlarda başlayan Kapalı Beta, şu anlık sırf Android işletim sistemli aygıtlar için yayınlandı. iOS ve PC için ise daha sonraki tarihlerde başlaması planlanıyor.

Undawn’ın mobile ve Steam mağazasında çıkış tarihi şimdi belgisiz olduğu için, şu anda sırf “Pek Yakında” yazmaktadır.

Undawn’ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Uzun bekleyiş sona erdi! Undawn’ın kapalı betası yayında ve oynanabilir durumda. Şiddetli ve sürükleyici bir tecrübede hayatta kalmak için tehlikeli dünyayı keşfedin, virüslülerle savaşın ve arkadaşlarınızla takım kurun.” kelamlarına yer verildi.

UNDAWN KONUSU

TÜM ZORLUKLARA KARŞI TAKIMINI KUR

Diğer felaketzedeleri bul ve onlarla grup olarak bu kuvvetli dünyada ilerle, saldırgan düşman kümeleri ile çaba et ve vahim canavarlara karşı baskınlara katıl.

FELAKETZEDENİ GELİŞTİR

Bu felaket sonrası dünyada karşılaşacağın gayretler için bulduğun kaynakları yağmalayıp cephaneliğini oluşturan silahları, zırhları ve hayatta kalma teçhizatlarını üret ve geliştir.

KONUTUNU İNŞA ET

Kendini zombi sürüsüne karşı koruyabilmek için, konutunu sıfırdan inşa edip gereksinimlerine nazaran özelleştir ve üretim hünerlerinde ustalaş.

BİLİNMEYENİ KEŞFET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir