Yeliz Yeşilmen deprem fırsatçılarına kızdı

Yeni eklenen Yeliz Yeşilmen deprem fırsatçılarına kızdı son dakika SDK haberi aşağıda okuyabilirsin.

Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu.

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen’in anne ve babasının kaldığı Adana’daki evleri de deprem ağır hasar aldı.

Ailesinin taşınma işleriyle ilgilenen Yeşilmen, nakliye firmalarından aldığı fiyatlara da sessiz kalamadı. Firmaların fırsatçılık yapmasına tepki gösteren Yeşilmen, isyanını şötle dile getirdi:

“İnanamıyorum”

“Nakliye şirketlerine inanamıyorum. Normalde çok cüzi rakama yapılan şeyleri bile öyle rakamlara çıkardılar ki… Sanırsın motosiklet ve araba alıyoruz. Neden böyle zamanlarda çok zorlaştırıyorlar bilmiyorum”

Anne ve babasını kendi yanına getiren şarkıcı, Instagram hesabından ailesinin kaldığı evdeki hasara göstererek yıkım kararı alındığını söyledi. Şarkıcı daha sonraki paylaşımında da şunları yazdı:

“İçinden bir iğne alamadık”

“Vah ki vah. Anılarım yıkılmak üzere. Adana’daki annemlerin yaşadığı eve yıkım kararı alındı ve her an yıkmaya gelebilirler. İçinden bir iğne bile alamadık. İşte hayat böyle… Hiçbir şey bize ait değil. Şimdi anneme babama yeni bir ev, yeni bir hayat kurmak zorundayım. Çok şükür yaşıyor olmaları bir mucize. Her şeyi sıfırdan yapma sorumluluğu herkes için zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir