Samsun okullar tatil mi? Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan vilayetler listesi!

Kar yağışının mart ayına karşın tesirini göstermesi ile birlikte Samsun okullar tatil mi? Sorusu, öğrenciler tarafından merak edilmekte ve araştırılmakta. Öğrenciler Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi merak ediyor ve bu sebeple internet üzerinde Samsun okullar tatil mi? Sorusunu araştırıyor. Pekala, Samsun okullar tatil mi? Samsun bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan vilayetler listesi!

Devam

Bayburt okullar tatil mi? Bayburt bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan vilayetler listesi!

Kar yağışının mart ayına karşın tesirini göstermesi ile birlikte Bayburt okullar tatil mi? Sorusu, öğrenciler tarafından merak edilmekte ve araştırılmakta. Öğrenciler Bayburt bugün okullar tatil mi, değil mi merak ediyor ve bu sebeple internet üzerinde Bayburt okullar tatil mi? Sorusunu araştırıyor. Pekala, Bayburt okullar tatil mi? Bayburt bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan vilayetler listesi!

Devam

Gümüşhane okullar tatil mi? Gümüşhane bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan vilayetler listesi!

Kar yağışının mart ayına karşın tesirini göstermesi ile birlikte Gümüşhane okullar tatil mi? Sorusu, öğrenciler tarafından merak edilmekte ve araştırılmakta. Öğrenciler Gümüşhane bugün okullar tatil mi, değil mi merak ediyor ve bu sebeple internet üzerinde Gümüşhane okullar tatil mi? Sorusunu araştırıyor. Pekala, Gümüşhane okullar tatil mi? Gümüşhane bugün okullar tatil mi, değil mi? 30 Mart okul tatil olan vilayetler listesi!

Devam

Meskeninin önünde sopalı akına uğrayan Cemil Kılıç’ın basın açıklamasında gerginlik: 2 gözaltı

Eğitim-İş Sendikası, hücuma uğradığını söylediği Gaziosmanpaşa’daki konutunun önünde İlahiyatçı Cemil Kılıç için basın açıklaması yaptı. Eğitim-İş Genel Lideri Kadem Özbay, “Demokrasinin, hukukun isminin geçtiği hiçbir yerde benzerine rastlanamayacak bu karanlık kumpasın, azmettiricileri kimlerdir?” diye sordu. Açıklamanın akabinde Kılıç’ı protesto etmek isteyenler ile Eğitim-İş Sendikası üyeleri ortasında çıkan gerginlikte 2 kişi gözaltına alındı.

Devam