Bu sefer rakiplerini maksat aldı! Ahmet Parıltı Çebi’den F.Bahçe ve G.Saray’a gönderme: İkisinin yaptığı da kayıkçı arbedesi

Ahmet Parıltı Çebi, ezeli rakiplerine yönelik flaş açıklamalar yaptı. Erden Timur’un “Bu Ligi bitirtmeyiz” kelamlarıyla ilgili sesziliğini bozan Çebi, “Erden Timur çıktı, ‘Bu ligi bitirmeyiz’ dedi. TFF ceza vermedi. Biz ne desek ceza kesiliyor. TFF, Sayın Timur’u seviyor. Galatasaray, Lale Orta’ya söylüyor, Fenerbahçe hakemlere söylüyor. İkisinin yaptığı da kayıkçı arbedesi. Aslında ikisi de keyifli, mutsuz olanlar başka kadrolar. ” dedi.

Devam

Cumhur İttifakı kararının akabinde DSP Eskişehir Vilayet Lideri Hüdaver Bekler istifa etti: Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz

DSP’nin 14 Mayıs seçimleri öncesi Cumhur İttifakı’na katılmasının akabinde parti içinde bir istifa daha yaşandı. DSP Eskişehir Vilayet Lideri Hüdaver Bekler ve beraberindeki ilçe liderleri, “Genel Lider Sayın Lider Aksakal’ın, vilayet liderlerine ve Parti Meclisi’ne sormadan almış olduğu kararı asla desteklemiyoruz. Kılıçdaroğlu’na dayanak vermeyi uygun buluyoruz” diyerek istifa etti.

Devam

Fenerbahçe’de olay üstüne olay! Ali Koç istifaya kalkıştı, Uğur Dündar müsaade vermedi

Ünlü yorumcu Serdar Ali Çelikler, Kadıköy’deki 4-2’lik Beşiktaş mağlubiyetinden sonra taraftarın hışmına uğrayan Lider Ali Koç’un, “Ben bırakıyorum” dediğini ve Uğur Dündar’ın ortaya girdiği bilgisini paylaştı. Çelikler, Ali Koç ve Jorge Jesus ortasında soyunma odasında yaşanan büyük olayı da anlattı.

Devam