Ertuğrul Doğan kimdir? Ertuğrul Doğan kaç yaşında, nereli? Ertuğrul Doğan mesleği ne?

Trabzonspor’un yeni Lideri Ertuğrul Doğan oldu. Ahmet Ağaoğlu’nun istifasının akabinde tek aday olarak seçime giren eski asbaşkan Ertuğrul Doğan, Bordo-Mavili kulübün yeni lideri seçildi. Futbolseverler Ertuğrul Doğan kimdir? Ertuğrul Doğan kaç yaşında, nereli? Ertuğrul Doğan mesleği ne? sorularını araştırdı.

Devam

Seçimler yaklaşırken Kılıçdaroğlu’ndan belediye liderlerine ihtar: Rehavete kapılmayın

Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin belediye liderleriyle “seçim” gündemi için bir ortaya geldi. Kılıçdaroğlu takımına “Bize de yüksek anketler geliyor lakin kampanyayı güya baş başa bir yarış varmış üzere yürüteceksiniz. Rehavete kapılmayacaksınız. Yereldeki başarıyı genelde göstermeliyiz” diye seslendi.

Devam

Erdoğan’ın adaylık müracaatında ortamı geren soru! MHP’li isim çok kızdı: Geç bunları geç

AK Parti ve MHP heyeti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yine aday olması için Yüksek Seçim Heyeti’ne başvurdu. Müracaat sonrası basın mensuplarına açıklama yapıldığı sırada Erdoğan’ın adaylık tartışmalarıyla ilgili yöneltilen bir soru, MHP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Feti Yıldız’ı kızdırdı. Yıldız, soruyu soran gazeteciye “Geç bunları geç” diyerek karşılık verdi.

Devam

Ortalık kötü karışacak! Fenerbahçe, “Sezonun sorusunu soruyoruz” diyerek Galatasaray’ı bombaladı

Fenerbahçe, “2022-23 Muhteşem Lig dönemi 26 haftalık özeti” başlığıyla toplumsal medyadan bir paylaşım yaptı. Dönem içinde Galatasaray cephesinden yapılan açıklamaları ve kimi maçlarda yaşanan konumları hatırlatan sarı-lacivertliler paylaşım zincirini, “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Türk futbolunun geleceği ismine tasa ediyor, dönemin sorusunu soruyor, son kararınızı merak ediyoruz; lige devam ediyor muyuz etmiyor muyuz?” tabirleriyle bitirdi.

Devam