Bakan Nebati’den taklidini yapan Akşener’e karşılık gecikmedi! Açıklamasına iki fotoğraf da ekledi

YETERLİ Parti başkanı Meral Akşener, bugün partisinin küme toplantısında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye sert sözlerle yüklendi. Kürsüde Bakan Nebati’nin taklidini yapan Akşener, “Ekonomi perişan, esnaf kan ağlıyorken, kayıp bakan Nemo’nun nerede olduğunu bilen var mı?” dedi. Akşener’in gündem olan kelamlarına Bakan Nebati’den cevap gecikmedi. Paylaşımında iki fotoğrafa yer veren Nebati, “Gerçekleri eğip bükerek kendi eğrilerinizi düzeltebileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz” dedi.

Devam

DÜZGÜN Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3. kere adaylığına itiraz edecek

YETERLİ Parti Sözcüsü Kürşad Şiddetli, gündeme ait yaptığı basın toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3. kere cumhurbaşkanı adayı olmasıyla ilgili Yüksek Seçim Konseyi’ne itirazda bulunacaklarını açıkladı. Şiddetli, “Anayasa’ya nazaran bir kimse en fazla 2 kere Cumhurbaşkanı seçilebilir. Anayasa yapan irade, bu maddeyi değiştirmemiştir ve bunun tartışmaya açık olmadığını ortaya koymuştur. Sorumluluğumuzun gereği olarak, önümüzdeki saatlerde YSK’ya başvuracağız.” dedi.

Devam

Murat Kurum: Her birinizi sıcak yuvalarınıza kavuşturana kadar buradayız

Hatay’da 3 bin 112 afet konutu ve İskenderun, Defne ve Antakya Devlet Hastanesi’nin Temel Atma Töreni’nde konuşan Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Allah’ın müsaadesiyle biz gönlümüzde taşıdığımız bu kelamları tutana kadar buradayız! Her biriniz yuvalarınıza kavuşana kadar buradayız” dedi.

Devam