İmza yarışında son saatler! Doğu Perinçek’in adaylığı artık mucizelere kaldı

Seçmenler tarafından Cumhurbaşkanı adayı gösterilecek isimlerin imza toplama yarışı bu akşam saat 20.00 prestijiyle sona erecek. Dün 100 bin imzaya ulaşan Cet İttifakı’nın adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce’nin akabinde 4’üncü cumhurbaşkanı adayı oldu. 25 bin imzayı geçen Doğu Perinçek mühlet sonuna kadar 100 bin imzaya ulaşamazsa cumhurbaşkanlığı seçimlerine 4 aday katılacak.

Devam

Muharrem İnce’den “AK Partililer imza verdi” tezlerine görüntülü cevap: İmgelerdeki bayanlar parti üyemiz

100 bin imza toplayarak cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, AK Partililerin kendisi için imza verdiği tezlerine cevap verdi. Toplumsal medyada paylaşılan imajlardaki bayanların Memleket Partisi Ankara Altındağ örgütünün üyesi olduğunu söyleyen İnce, “Dün bana imza verip bugün ziyaretime geldiler.” diyerek yayınladığı görüntü ile savları yalanladı.

Devam

Son Dakika: Cet İttifakı’nın adayı Sinan Oğan, 100 bin imzaya ulaşarak seçimde yer alacak 4. cumhurbaşkanı adayı oldu

Son dakika: Seçmenler tarafından aday gösterilecek isimlerin imza toplama süreci devam ediyor. 5. günde 100 bin imzayı aşan Cet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 4. cumhurbaşkanı adayı oldu. Oğan birinci açıklamasında, “Bütün zorluklara karşın 120.000 imza maksadına ulaşacağız inşallah. Bu adaletsiz nizamda sakın ola 100.000’e ulaştık, artık imza atmamıza gerek yok demeyin çünkü bu zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar.” dedi.

Devam

Son Dakika: Muharrem İnce, 100 bin imzayı dördüncü günde aşarak 3. cumhurbaşkanı adayı oldu

Son dakika: Seçmenler tarafından aday gösterilecek isimlerin imza toplama süreci devam ediyor. 4’üncü günde 100 bin imzayı aşan Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, 3’üncü Cumhurbaşkanı adayı oldu. Toplumsal medya hesabındaki paylaşımında İnce, “Teşekkürler Evlatlarım. 100 bin imza Tamam. Rehavet yok, pazartesi saat 20.00’ye kadar imza vermeye devam.” dedi.

Devam