Bugün hangi imtihan var? Bugün ne imtihanı var? 15 Nisan hangi imtihan yapılacak?

15 Nisan Cumartesi gününün gelmesi ile birlikte birçok kişinin gündeminde Bugün hangi imtihan var? Ve Bugün ne imtihanı var? Sorularını yer alıyor. İnternet üzerinde Bugün hangi imtihan var? Ve Bugün ne imtihanı var? Sorularını gün içerisinde sık sık araştırıyorlar. Birçok kişi tarafından bugün hangi imtihanın yapılacağı konusu merak ediliyor. Pekala, Bugün hangi imtihan var? Bugün ne imtihanı var? 15 Nisanda hangi imtihan yapılacak?

Devam

Yarın okul var mı? 14 Nisan Cuma günü okul var mı, yok mu? 14 Nisan okullar tatil mi?

Eğitim ve öğretim yılında ikinci orta tatile giriliyor. Öğrencilerin gündeminde yer alan orta tatil ile ilgili merak edilenler ortasında Cuma günü okulların tatil olup olmadığı yer alıyor. Ramazan Bayramı’nın da yaklaşmasıyla birlikte yarın okul var mı? 14 Nisan Cuma günü okul var mı, yok mu? 14 Nisan okullar tatil mi? soruları gündeme geldi. Pekala, Yarın okul var mı? 14 Nisan Cuma günü okul var mı, yok mu? 14 Nisan okullar tatil mi?

Devam

YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL imtihan sonuçları ne vakit açıklanacak?

26 Mart tarihinde YÖKDİL imtihanına giren adaylar YÖKDİL imtihan sonuçlarının ne vakit açıklanacağını merak ediyor. İmtihana giren adayların gündeminde yer alan YÖKDİL hakkında merak edilenler ise arama motorlarında YÖKDİL sonuçları açıklandı mı? YÖKDİL imtihan sonuçları ne vakit açıklanacak? soruları ile aratıldı.

Devam

Cuma günü okullar yarım gün mü? 14 Nisan Cuma günü okul yarım gün mü?

Öğrencilerin gündeminde yer alan orta tatil ile ilgili merak edilenler ortasında Cuma günü okulların tatil olup olmadığı yer alıyor. Ramazan Bayramı’nın da yaklaşmasıyla bir arada Cuma günü okullar yarım gün mü? 14 Nisan Cuma günü okul yarım gün mü? soruları gündeme geldi. Pekala, Cuma günü okullar yarım gün mü? 14 Nisan Cuma günü okul yarım gün mü?

Devam

Erzurum okullar tatil mi? 13 Nisan okullar tatil mi? Erzurum okul var mı, yok mu?

Öğrencilerin gündeminde yer alan orta tatil ile ilgili merak edilenler ortasında okulların tatil olup olmadığı yer alıyor. Ramazan Bayramı’nın da yaklaşmasıyla bir arada Erzurum okullar tatil mi? 13 Nisan okullar tatil mi? Erzurum okul var mı, yok mu? soruları gündeme geldi. Pekala, Erzurum okullar tatil mi? 13 Nisan okullar tatil mi? Erzurum okul var mı, yok mu?

Devam

14 Nisan tatil mi? 14 Nisan okullar tatil mi, kapalı mı? Cuma günü okullar var mı, ders işlenecek mi?

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen zelzelelerin akabinde ikinci periyodun başlangıcı bir müddet ertelenmişti. Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından yapılan açıklama ile bu yıl okulların 16 Haziran tarihinde kapanacağını açıkladı. Pekala, 14 Nisan tatil mi? 14 Nisan okullar tatil mi, kapalı mı? Cuma günü okullar var mı, ders işlenecek mi?

Devam

Bu Cuma okullar tatil mi? Cuma günü okullar tatil mi? 14 Nisan okul var mı, yok mu?

Öğrencilerin gündeminde yer alan orta tatil ile ilgili merak edilenler ortasında Cuma günü okulların tatil olup olmadığı yer alıyor. Ramazan Bayramı’nın da yaklaşmasıyla bir arada Bu Cuma okullar tatil mi? Cuma günü okullar tatil mi? 14 Nisan okul var mı, yok mu? soruları gündeme geldi. Pekala, Bu Cuma okullar tatil mi? Cuma günü okullar tatil mi? 14 Nisan okul var mı, yok mu?

Devam

12 Nisan okullar tatil mi? 12 Nisan bugün okul var mı, yok mu? Okullar tatil mi İstanbul, İzmir, Ankara?

28 Mart günü serin ve fırtınalı güne uyanan vatandaşlar bugün okullar tatil mi? sorusunu merak etti. Gece yarısı başlayan ağır yağmurun akabinde öğrenciler ve veliler arama motorlarında 12 Nisan okullar tatil mi? 12 Nisan bugün okul var mı, yok mu? Okullar tatil mi İstanbul, İzmir, Ankara? sorularına karşılık aradı.

Devam