Hilal Kaplan’la evlenen Tevfik Emre Sarı hakkındaki savlara tek tek cevap verdi

Meslektaşı Hilal Kaplan ile sessiz sedasız evlenen gazeteci Tevfik Emre Sarı, hakkındaki argümanlara cevap verdi. Evliyken Hilal Kaplan’la görüştüğü öne sürülen Sarı, “Geçmiş evliliğim mühletince Hilâl Hanım ile hiçbir duygusal bağım olmamıştır.” dedi. Sarı, FETÖ argümanları için de, “Hayatım boyunca FETÖ ile iltisaklı hiçbir dava evrakında ismi geçmemiş, yargılanmamış, gözaltına alınmamış hatta tabir bile vermemiş birisiyim.” tabirlerini kullandı.

Devam

Almanya’da hayatını kaybeden rahip amcasının meskenine giren adam, çocuk istismarı içeren 700 fotoğraf buldu

Almanya’da geçen yıl hayatını kaybeden amcası Katolik rahip Edmund Dillinger’in konutuna giren Steffen Dillinger, çocuk istismarı içeren yaklaşık 700 kadar fotoğraf buldu. Dillinger, amcasının mağdurlara yönelik cinsel istismarını anlattığı günlüğe de ulaştığını söyledi. Hayatta kaldığı müddette istismar suçlamasıyla karşı karşıya kalan Rahip Dillinger, Afrika’da kalkınma yardımlarında bulunması nedeniyle Federal Liyakat Nişanı’na layık görülmüştü.

Devam

MSB “gurur” diyerek paylaştı! F-16’lar,TCG Anadolu’dan havalandılar

Marmara Denizi’nde F-16’lar Dünyanın birinci SİHA gemisi olan TCG Anadolu’dan havalanarak eğitim uçuşuna katıldı. Toplumsal medyadaki paylaşımına “Gurur” notunu düşen Ulusal Savunma Bakanlığı, “TCG Anadolu çok niyetli amfibi gemimiz, 2 adet F16 uçağının iştiraki ile Marmara Denizi’nde eğitimler icra etti” dedi. TCG Anadolu, üzerine iniş-kalkış yapacak SİHA’larla dünyanın ‘ilk SİHA gemisi’ olma özelliğini taşıyor.

Devam

Toplumsal medyaya düşen görüntü infial yarattı: Kaldırımdaki kız çocuğuna patates kızartması fırlatıp kaçtı

Toplumsal medyaya düşen bir görüntü tabir yerindeyse resmen infial yarattı. Nerede ve kim tarafından kaydedildiği şimdi belirli olmayan imajlarda, yolda yürüyen bir kişinin elindeki bir karton kutu dolusu patates kızartmasını sokak ortasında yerde oturan bir kız çocuğuna fırlattığı anlar yer aldı. Görüntüde yazan skandal sözler ve patates fırlatan bireye toplumsal medya kullanıcılarından reaksiyon yağdı.

Devam

Rekabet Kurumu Başkanlığı’ndan kırmızı et açıklaması: Kanunu ihlal edenlerin cirolarının yüzde 10’u kadar ceza

Rekabet Kurumu Lideri Birol Küle, kurumun, kırmızı etteki fiyat artışlarının en değerli gündem olduğunu vurgulayarak, “Kurumumuz, rekabete ters davranışların tespiti ve bu davranışların ağır halde cezalandırılması konusunda gerekeni yerine getirmek üzere çalışmalarına devam ediyor.” dedi.

Devam