Galatasaray – Kayserispor maçı ne vakit, hangi kanalda? Galatasaray – Kayserispor saat kaçta? GS – Kayserispor canlı izleme linki var mı?

Galatasaray maçı ne vakit? sorusu futbolseverler tarafından araştırılmakta. Üstün Lig’de heyecan Galatasaray maçıyla devam ediyor. Galatasaray’nın karşı karşıya geleceği uğraş öncesinde futbolseverler maç ile ilgili ayrıntıları araştırıyor. Pekala, Galatasaray – Kayserispor maçı ne vakit, hangi kanalda? Galatasaray – Kayserispor saat kaçta? Galatasaray – Kayserispor canlı izleme linki var mı?

Devam

Erden Timur yeni projesi ne, yeni ekip mı alacak 2023? Galatasaray Erden Timur akademi mi kuruyor, yeni projesi ne oldu, açıklandı mı?

Galatasaray’da Divan Konseyi nisan ayı toplantısı statta gerçekleşti. TFF’deki toplantıya katılan Lider Dursun Özbek’in olmadığı Divan Şurası’nda Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur projeleri anlattı. Timur, Galatasaray Futbol Altyapısı ve Gündüz Kılıç Futbol Akademisi ile ilgili bir sunum yaptı. Pekala, Erden Timur yeni projesi ne 2023? Galatasaray Erden Timur’un yeni projesi ne oldu, açıklandı mı? İşte ayrıntılar…

Devam

Bu sefer rakiplerini maksat aldı! Ahmet Parıltı Çebi’den F.Bahçe ve G.Saray’a gönderme: İkisinin yaptığı da kayıkçı arbedesi

Ahmet Parıltı Çebi, ezeli rakiplerine yönelik flaş açıklamalar yaptı. Erden Timur’un “Bu Ligi bitirtmeyiz” kelamlarıyla ilgili sesziliğini bozan Çebi, “Erden Timur çıktı, ‘Bu ligi bitirmeyiz’ dedi. TFF ceza vermedi. Biz ne desek ceza kesiliyor. TFF, Sayın Timur’u seviyor. Galatasaray, Lale Orta’ya söylüyor, Fenerbahçe hakemlere söylüyor. İkisinin yaptığı da kayıkçı arbedesi. Aslında ikisi de keyifli, mutsuz olanlar başka kadrolar. ” dedi.

Devam