3 yıl evvel oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı’dan duygulandıran paylaşım: Kokun daima benimle

2020 yılında lenfomayla gayret eden 10 yaşındaki Pars’ın vefatıyla yıkılan Ebru Şallı, oğlunun 3. vefat yıldönümünde toplumsal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı. Oğluyla fotoğraflarını paylaşan Şallı, “Sensiz geçen 1 yıl daha Ponçiğim. O melek yüzün ve kokun her yerde daima benimle daima. Işık yüzlü Ponçigim ben daima hep hep” dedi.

Devam

Demet Akalın’dan Yalı Çapkını dizisindeki evli bayana sarkıntılık sahnesine reaksiyon: Yuh size yuh, boykot

Yalı Çapkını’nı severek izleyen ve toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak oyuncuları tebrik eden Demet Akalın, dizideki bir sahneye sessiz kalamadı. Dizide evli bir bayana sarkıntılık yapılmasına reaksiyon gösteren Akalın, “Saçmalamanın tepesindesiniz. Evli bir bayana sarkıntılık yuh yuh ki ne tüh size be! Vallahi siz de kalkın yayından tam olsun! Boykot” dedi.

Devam

Bağı borç para istediği için mi bitti? Faruk Sabancı’ya reaksiyon gösteren Dilay Korkmaz, iddiayı yalanladı

Faruk Sabancı’nın 5 milyon TL’lik armağanlar aldığı sevgilisi Dilay Korkmaz’ın yüklü ölçüde borç para istemesiyle bağlantısını bitirdiği tez edildi. Çıkan haberlerin akabinde eski sevgilisine reaksiyon gösteren bir paylaşım yapan Korkmaz, “Terk edilmenin verdiği hırs ve açılmayan telefonların öfkesi ile düşmanca bu türlü şeyler yapmak çok nahoş ve seviyesiz” diyerek borç para savını yalanladı.

Devam

Oğuzhan Koç boşanma kararı aldı! Eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın paylaşımına yorum yağdı: Karma yerini buldu

Oğuzhan Koç’un 8 ay evvel evlendiği Demet Özdemir ile boşanma kararı almasının akabinde eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın toplumsal medya hesabından 1 hafta evvel yaptığı “Oturdum ilahi adalet bekliyorum” paylaşımı gündem oldu. Paylaşıma yorum yapan birçok kullanıcı, “Senin ahını aldığı için iki yakası bir ortaya gelmedi, karma yerini buldu” yorumları yapıldı.

Devam

Boğa Boğa sineması için bıyık bırakan Kıvanç Tatlıtuğ’u görenler Erkan Baş’a benzetti

Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix’te yayınlanacak olan yeni sineması Boğa Boğa’daki bıyıklı imajıyla Türkiye Emekçi Partisi Genel Lideri Erkan Baş’a benzetildi. “Erkan Tatlıtuğ” ismiyle gündem olan Baş ve Tatlıtuğ için “Seçimi çabucak atlatalım Kıvanç Tatlıtuğ’u Erkan Baş olarak görmeye başladım” yorumları yapıldı.

Devam