Mehmet Ali Erbil ve Muazzez Ersoy, bayanları ofise çağırdığı söylenen Selami Şahin’e sahip çıktı

Mehmet Ali Erbil ve Muazzez Ersoy, Etiler’de yoldan geçen bayanları ofise davet ettiği ileri sürülen Selami Şahin’e sahip çıktı. Şahin’in bu türlü bir şey yapmayacağını söyleyen Erbil, “Etiler’in muhtarıdır o ve ben latife olduğunu düşünüyorum” derken Ersoy da “Selami espritüel biri” dedi.

Devam

Ebru Şallı ile boşanma kararı aldığı ileri sürülen Uğur Akkuş sessizliğini bozdu: Herkes işine baksın

2019 yılında nikah masasına oturan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Çıkan haberlerin akabinde Şallı rastgele bir davanın açılmadığını fakat kriz yaşadıklarını söyleyen Uğur Akkuş da boşanma ve meskenleri ayırma tezini kesin bir lisanla yalanlayarak “Herkes işine baksın” dedi.

Devam

Survivor’da Ertuğ, Asena’ya vurdu! Şiddeti görünce çılgına dönen Demet Akalın, Acun Ilıcalı’ya seslendi: Diskalifiye edilsin

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan irtibat oyununda kaybeden Ertuğ, yanından geçen Asena’nın karnına vurdu. Bir anlık refleksle vurduğunu söyleyen Ertuğ, Asena’dan özür dilerken manzaralar reaksiyon çekti. Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın ise Acun Ilıcalı’ya seslenerek Ertuğ’un diskalifiye edilmesi gerektiğini söyledi.

Devam