Galatasaray maçı öncesi Fenerbahçe’den zehir zemberek açıklamalar! Birinci bildiride Dursun Özbek’in fotoğrafı var

Fenerbahçe, “Şampiyonluk yolunda hangi koşullarda nasıl bir çaba içerisinde olduğumuzu topluluğumuzun bilgisine sunmak istiyoruz!” açıklamasıyla uzun bir Tweet serisi paylaştı. Galatasaray-Kayserispor maçına kısa bir müddet kala bu gönderiyi yayınlayan Fenerbahçe’nin birinci bildirisi, “Hak mahrumiyeti cezası kaldırılan Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Tahkim Heyeti Lideri’nin oğluna kulüp üyelik beratını şahsen takdim etti” oldu.

Devam

Yarın okul var mı? 14 Nisan Cuma günü okul var mı, yok mu? 14 Nisan okullar tatil mi?

Eğitim ve öğretim yılında ikinci orta tatile giriliyor. Öğrencilerin gündeminde yer alan orta tatil ile ilgili merak edilenler ortasında Cuma günü okulların tatil olup olmadığı yer alıyor. Ramazan Bayramı’nın da yaklaşmasıyla birlikte yarın okul var mı? 14 Nisan Cuma günü okul var mı, yok mu? 14 Nisan okullar tatil mi? soruları gündeme geldi. Pekala, Yarın okul var mı? 14 Nisan Cuma günü okul var mı, yok mu? 14 Nisan okullar tatil mi?

Devam

Vali Gökmen Çiçek’ten bir birinci daha! 1 ayın sonunda Adıyaman’a değerli bir eğitim üssü kazandırdı

Zelzele bölgesinde misyon aldığı çalışma alanlarında etkin temposuyla dikkat çeken Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Adıyaman Uyum Valisi olarak vazifeli bulunduğu Adıyaman’da tekrar bir unsur imza attı. Son bir aydır Adıyaman’da misyonlu olan Vali Çiçek her alana dokunmayı başardı. Vali Çiçek Adıyamanlı öğrenciler için bölgeye değerli bir eğitim üssü kazandırmış oldu.

Devam

Azerbaycan ve Ermenistan ortasında çatışma çıktı! Can kayıpları var

2020 yılında 2. Karabağ savaşıyla karşı karşıya gelen Ermenistan ve Azerbaycan ortasında bir defa daha çatışma çıktı. Ermenistan askerlerinin Azerbaycan mevzilerine açtığı ateş sonucu 3 asker şehit oldu. Azerbaycan ordusunun misillemede bulunduğu, Ermenistan ordusunun kıymetli sayıda kayıp verdiği belirtilirken, bölgede durumun Azerbaycan ordusunun denetiminde olduğu kaydedildi.

Devam