Araç sahiplerine berbat haber! Akaryakıta gece yarısı 80 kuruş artırım geldi

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, akaryakıt ve motorin fiyatları da indirim ve artırım haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Memleketler arası akaryakıt fiyatlarındaki artış pompaya yansırken, bugünden itibaren geçerli olmak üzere akaryakıtın litresine 80 kuruş artırım geldi. Fiyat artışıyla birlikte İstanbul’da akaryakıtın litre fiyatı ortalama 21 lira 36 kuruşa çıkarken, Ankara ve İzmir’de ise 21 lira 73 kuruşa yükseldi.

Devam

Bu gece yarısından itibaren akaryakıta 81 kuruş indirim gelmesi bekleniyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, akaryakıt ve motorin fiyatları da indirim ve artırım haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bu gece yarısından itibaren akaryakıta 81 kuruş indirim gelmesi beklenirken, fiyat düşüşüyle birlikte İstanbul’da akaryakıtın litresi 19 lira 79 kuruştan, Ankara’da ise 20 lira 13 kuruştan satılacak.

Devam

28 Mart Salı günü prestijiyle akaryakıta 81 kuruş indirim gelmesi bekleniyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, akaryakıt ve motorin fiyatları da indirim ve artırım haberleriyle değişkenlik gösteriyor. 28 Mart Salı gününden itibaren akaryakıta 81 kuruş indirim gelmesi beklenirken, fiyat düşüşüyle birlikte İstanbul’da akaryakıtın litresi 19 lira 79 kuruştan, Ankara’da ise 20 lira 13 kuruştan satılacak.

Devam