2. evliliğini yapan Hilal Kaplan’la ilgili bomba iddialar! Yeni eşinin eski karısı arka arda paylaştı

8 ay evvel boşanan gazeteci Hilal Kaplan’ın geçtiğimiz günlerde meslektaşı Tevfik Emre Sarı ile evlendiği ortaya çıktı. Sarı’nın eski eşi ise ikilinin evlilikleri devam ettiği sırada görüştüğünü öne sürerek çeşitli argümanlarda bulundu. Tehdit edildiğini de söyleyen Asuman Karaca, “Hilal abla diyordu, koskocaman bayan diyordu. Sonunda aldatıldım. Tekraren evli iken Kaplan ile yüz yüze görüştü. Hilal Kaplan da bu süreçte evliydi. Villasına gidip geliyordu demek ki altyapı hazırlığı yapılmış” dedi.

Devam

Eski ABD lideri Trump dava süreci hakkında konuştu! Yaşananları “Seçim müdahalesi” olarak tanımladı, bir de Biden’ı suçladı

Hakkındaki dava sürecini eleştiren eski ABD lideri Donald Trump, yaşananları “Aşırı solcuların görülmemiş ölçekteki kitlesel seçim müdahalesi” olarak yorumladı. “Böyle bir şeyin Amerika’da olabileceğini asla düşünmezdim” diyen Trump, mevcut ABD Lideri Joe Biden’ı suçladı.

Devam

Yine Refah Partisi’nden 14 vilayet teşkilatının seçimde Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceği savına cevap

Tekrar Refah Partisi’nin 14 vilayet teşkilatının seçimlerde Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyecekleri savı kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Gündem yaratan haberlere ait yazılı açıklama yapan Yine Refah Partisi, “Partimizin yükselişinin birilerinin uykularını kaçırdığı anlaşılmaktadır. Bunlar beyhude ve boş uğraşlardır. Bu temelsiz savlarda bulunanları kınıyoruz” sözlerini kullandı.

Devam

Gülşen, CHP’den milletvekili adayı mı olacak? Avukatı hakkındaki tüm savları yalanladı

Gülşen’e CHP’den teklif götürüldüğü lakin müzikçinin reddettiği ileri sürüldü. Yurt dışında yaşayan müzikçinin Türkiye’ye de seçim sonuçlarına nazaran dönüp dönmeme kararı aldığı da konuşulunca avukatından yanıt geldi. Hususla ilgili tüm argümanların temelsiz olduğunun belirtildiği açıklamada gerekli türel yollara başvurulacağı da belirtildi.

Devam

Hadisin doğruluğunu kanıtlamak için fare zehri içen Pir Raşid’in öldüğü sav edildi! Gerçek çok geçmeden anlaşıldı

Manchester Üniversitesi’nde bir münazarada “7 adet hurma yiyen birine zehir ve sihir işlemez” hadisinin gerçekliğini ispatlamak için hurma yedikten sonra fare zehri içen Pir Raşid’in hayatını kaybettiği sav edildi. Çıkan haberlerin akabinde Pir Raşid’in hayatta olduğu ve kelam konusu imajların 3 yıl öncesine ilişkin olduğu ortaya çıktı.

Devam